Blip – bardzo lubię iRekrutować pracowników

Na naszym kokpicie pojawiła się dziś wiadomość, że Bartek Szymeczko został wyłowiony ze społeczności blipa przez ekipę  Sensorsów!

BLIP - eurorscgsensors- #blip pomógł nam w znalezieniu nowego człowieka. Od dzisiaj pracuje z nami ^bszymeczko. Komunikacja rekrutacyjna na Blipie ROCKS! #HR #PR_1246999060133

Na naszej konferencji w maju na temat komunikacji PR przez wiki, blogi i video byłam jeszcze totalna laiczką w sprawach mikroblogowania i zadałam pytanie: „Czy ktoś oprócz nastolatków i geeków jest aktywny na blipie?” Konsternacja Marcina Jagodzińskiego była jak najbardziej słuszna. Odpowiedział wówczas, że raczej nie ma na blipie nastolatków, bo najzwyczajniej ich życie nie jest zbytnio ciekawe i szybko ich blip nudzi.

A dziś pracownik CorePR transferował się do Euro RSCG Sensors – jednej z najbardziej rozwojowych agencji PR w Polsce, laureatów konkursu na najlepszy blog firmowy 2008 roku Mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że ta wiadomość była ostatnim gwoździem do trumny moich stereotypów na temat mikroblogowania. To ma sens, wzbogaca codzienną pracę (masa ciekawych linków, muzyki i porad) i jest niebezpiecznie wciągające.

W związku z tym, że nie możecie zostawic mnie i Łukasza samych z blipowaniem zapraszam do współtworzenia naszego mikrobloga – mamy naprawdę interesujących followersów :) za nami pierwsza interakcja z Czarkiem Pazurą czy Lechem Wałęsą (a tak serio, to chyba najszybszy kanał informacyjny o wieściach z branży PR jaki znam)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: