Szukamy punktu G z portalem kulturalnym

big copyKiedyś na portal G-punkt.pl prowadził link z bloga erotycznego. Jego poczytność w tych dniach znacząco podskoczyła. Poszukiwaczy sekretów kobiecego ciała zaskoczyć musiał fakt, że zamiast mapy intymnych wzgórków i dolin odnaleźli kopalnię wiedzy o wysmakowanej i ambitnej kulturze.

Tu możecie przeczytać o szczegółach współpracy Młodego PR z G-punktem. Dzisiaj słów kilka o samym portalu.

G-punkt sięga głębiej w poszukiwaniu ciekawych i wyrazistych zjawisk kultury już od trzech lat (12 października to data jubileuszu, na który zapraszamy już teraz). Dziennikarze portalu śledzą z zaangażowaniem wydarzenia wrocławskiej i ogólnopolskiej sceny muzycznej i teatralnej. Wiele miejsca poświęcone jest również recenzjom literackim i filmowym. Obok relacji i recenzji znajdziemy tam liczne eseje i wywiady.

W czerwcu na spytki dziennikarka wzięła nagrodzonego Oskarem  Tomasza Bagińskiego. Opowiedział o swojej najnowszej animacji „Kinematograf”, planowanym pełnometrażowym filmie „Hardkor 44” o Powstaniu Warszawskim oraz przewadze nowoczesnej technologii nad benedyktyńską cierpliwością.

Obok słowa pisanego na portalu ważną rolę odrywa obraz. Poligonem artystycznym młodych fotografów jest Fotosfera oraz dział Galerie, w którym umieszczane są dokumentacje fotograficzne najważniejszych wydarzeń. 

index.php

Zdjęcie ze spektaklu niedawno zmarłej Piny Bausch. Fotorelacja z wydarzenia: http://gpunkt.pl/content/ostatni_spektakl_piny_bausch

 

Portal jest tworzony z myślą o wymagającym odbiorcy, który sięga po najbardziej smakowite kąski dostępne na kulturalnej uczcie. G-punkt zwraca również uwagę na te, które serwowane są spod lady. Podaje egzotyczne dania, hołdujące wyrafinowanym podniebieniom.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: