3log Day 2009

(10:10) Jest ranek, więc cały dzień świętowania przed nami :)

Wrzucam propozycje blogów, które zasługują na zauważenie – mamy więc jeszcze dwa miejsca :D Prezeska nie może wszystkiego wybrać.

1. BlogPR – przestrzeń PR-owców – inicjatywa powstała w maju, a już tworzy markę – miejmy nadzieję, że dzięki BlogDay jeszcze silniejszą. Tematyka: PR, HR i marketing – autorów jest kilku, jedna autorka :) dzięki temu jest ciekawie i ze smaczkiem. Ciekawą opcją jest możliwość zaproponowania tematu przez czytelników

2. www.wroclaw.fotolog.pl – Blog o Wrocławiu – absurdy naszego miasta, które kochamy z całego serca. Z bloga jednoosobowego strona przerodziła się w interaktywne miejsce gdzie każdy wrocławianin może przesłać swoją zdobycz – nieznane zakątki Wrocławia, absurdalny znak, czy zdjęcie z ewakuacji Rynku.

3. Blog Anny Miotk – doktorantka pisząca o badaniu efektywności w branży PR. Jest to jedno z najcięższych i najbardziej uzytecznych zagadnień – bo jak rozliczyc się z klientem? na słowo honoru?

23:44 – no cóz – dzień dobiegł końca – wszystkim blogerom życzymy wszystkiego najlepszego!

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. […] Stowarzyszenia Młody PR bloger Auditlog z zaproszeniem do wzięcia udziału w akcji Blog Day. Wywiązałam się z obietnicy, a nasza współpraca ewoluowała do tego stopnia, że w październiku zaczęliśmy być parą. I […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: