Let’s do it together! Młodzi z całej Polski dla branży PR

W Polsce jest wiele świetnych organizacji, które zajmują się public relations! Tak, wiem – od razu pomyślicie o PSPR czy ZFPR – nie na tej półce się rozglądam w tej chwili. „Dorosłe” stowarzyszenia mają swoj zakres działalności.

Ja mówię o inicjatywie PR przy kawie z Katowic, Marketingowym Forum Naukowym w Rzeszowie, czy Mediatorach w Krakowie. Tych organizacji, kół naukowych i stowarzyszeń jest znacznie więcej! Dlaczego nie mielibyśmy stworzyć czegoś razem? „Dorośli PR-owcy” mają wystarczająco praktyki każdego dnia w pracy, a my niecierpliwie przestępujemy z nogi na nogę, żeby już działać, nabierać doświadczenia, którego nie nauczymy się z książek.

Nasza idea jest taka: każda z organizacji żyje sobie swoim rytmem, ze swoimi władzami, w swoim mieście, ale raz-dwa razy w roku spotykamy się w innym mieście, żeby obgadać nowe pomysły na wspólne przedsięwzięcie. Wybieramy jeden – ustalamy harmonogram działań i podział ról. I działamy! w dobie internetu to nic trudnego. Po skończonym projekcie spotykamy się na piwku, świętujemy i snujemy nowe plany.

Ktoś musi zacząć tak więc oficjalnie zapraszam do Wrocławia na pierwszy zjazd Młodych Entuzjastów PR (od razu zaznaczam, że wiek biologiczny nie gra roli, prędzej staż w branży) – przyjeżdzajcie całymi grupami, bądź pojedynczo – postaramy się pomieścić w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społeczenej UWr. przy ul. Joliot-Curie 15 we Wro. O szczegółach będziemy informować na blogu i w mailu.

Wstępnie początek listopada – może piątek, 6 listopada 2009? Godzinę ustalimy tak, aby z Lublina można było dojechać na czas. Z mojej strony mogę obiecać, że wynegocjujemy zniżkę na nocleg w akademiku. Tylko przyjedźcie :) Wrocław – miasto spotkań! Oczywiście, moglibyśmy poznawac sie na forum dyskusyjnym, ale zupełnie inaczej pracuje się z ludźmi, z którymi się pogadało na żywo. Na pewno doskonale o tym wiecie.

Niezobowiązujący Formularz Współpracy

I nie miejcie żadnych oporów – to, że ktoś dopiero zaczyna nie znaczy, że nie będziemy się świetnie dogadywać! Pokażmy, że Młodzi tez coś potrafią :) Zróbmy coś wspólnie dla branży PRlogo2

Zapraszam w imieniu członków i członkiń Stowarzyszenia

Luiza Jurgiel – prezeska Zarządu


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: