KWIKanie na spontanie

Interesują się niezdrową żywnością. Nie lubią gołębi. Śledzą przypadkowych ludzi i rozkręcają telefony. Są pełni wyrzutów sumienia z powodów cyklicznych, seryjnych mordów na przebiśniegach. Zapach wiosny inspiruje ich do haftów i robótek ręcznych. Uznawani za współczesnych klasyków myśli nostalgicznej, specjalistów od interdyscyplinarnych kwestii mikrostrukturalnych imperatywów, intersubiektywnie nierozstrzygalnych. Czasem bawią, czasem rozśmieszają, a zwykle żenują żartami na poziomie świeżo skoszonego trawnika.

KWIKowcy

KWIKowcy

Na co dzień są członkami dwóch wrocławskich kabaretów – OTOoni oraz Kabaeretu Nic Nie Szkodzi. Mimo swoich rozbieżnych zainteresowań wspólnymi siłami tworzą Kameralną Wielką Improwizację Kabaretową czyli KWIK. KWIKowcy są jednymi z pierwszych przedstawicieli tej formy rozrywki we Wrocławiu, która w Polsce jest nowością.  W ich występach ogromną rolę odgrywa publiczność, która dając swoje sugestie staje się źródłem inspiracji dla spontanicznej gry aktorów. Dodatkowym atutem najbliższego KWIKa niewątpliwie będzie przybycie gościa  Zgasa – dwukrotnego mistrza Polski w Beatboxie, który już po raz drugi zaimprowizuje z KWIKowcami. Występ zapowiada się naprawdę ciekawie. Doskonale wiedzą o tym Ci, którzy już gościli na KWIKu w Ośrodku, studenckim Bajerze, bądź na kanale You Tube.

A jeżeli jeszcze nie wiesz, co w trawie KWIKa zapraszam na oficjalną stronę grupy. Na niej znajdziesz info o artystach, najbliższych występach oraz galerię zdjęć. Kto wie, może też zostałeś przyłapany na KWIKaniu ze śmiechu? :) Jeżeli chcesz nawiązać dyskusję z KWIKowcami czy wyrazić swoją opinię na temat występu czy gier – odpowiednim miejscem do tego jest forum .

Zapraszam na najbliższy występ KWIKa 15 października o 20, do Klubu Ośrodek w budynku Teatru Muzycznego Capitol, przy ul. Piłsudskiego 67.

Bilety do nabycia w Ośrodku – przedsprzedaż- 8zł, w dniu występu- 10zł.

Jednocześnie informuję, że ze względu na wyższy komfort publiczności ilość miejsc będzie ograniczona.

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. W koncu! już mi ich troche brakowało przez wakacje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: