Witamy nowych członków i czlonkinie!

Oj działo się wczoraj na Walnym! Ustaliliśmy program rekrutacji, plany na najbliższy sezon, wygrzebujemy się także z papierkowej roboty. Jednak najważniejszą zmianą jest to, że nasze grono się powiększyło.

Uroczyście obwieszczam, że 8 października 2009 roku mocą uchwały Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Młody PR przyjęliśmy troje członków honorowych. Odznaczenie to jest wyrazem naszej wdzięczności za pomoc,  energię i doświadczenie, którymi się z nami dzielą na co dzień.

Serdecznie gratulujemy dr Karinie Stasiuk – Krajewskiej, Szymonowi Sikorskiemu i Mirosławowi Zagórskiemu – pierwszej trójce honorowych członków Stowarzyszenia Młody PR.

Karina Stasiuk-Krajewska

Karina Stasiuk-Krajewska

Miroslaw Zagórski

Mirosław Zagórski

Szymon Sikorski

Walne zebranie doceniło także starania niektórych kandydatów na członków Stowarzyszenia Młody PR. Mamy nadzieję, że wyróżnieni nie osiądą na laurach, lecz jeszcze aktywniej włączą się w pracę Młodego PR.

Nowymi członkami/członkiniami Stowarzyszenia zostali: Kamil Bałuk, Magda Cidyło, Aleksandra Kałdonek, Maciek Libold,  Alicja Turek.

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. W związku z nieporozumieniami – nowi członkowie i członkinie zostali przyjeci po wakacyjnym okresie próbnym – wykazali sie przy projektach i dzięki temu możemy ich przyjąć do naszego grona.

    nie jest więc tak, że jesienna rekrutacja juz sie odbyła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: