Młody PR rekrutuje

Jeżeli jesteś pełną zapału młodą osobą, interesujesz się Public Relations, a do tego chcesz zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie – musisz do nas dołączyć! Stowarzyszenie Młody PR rozpoczyna jesienną rekrutację członków!

rekrutacja Żeby się przyłączyć nie musisz mieć doświadczenia – jesteśmy po to, aby stworzyć platformę do sprawdzenia się w projektach non-profit. Do Stowarzyszenia przyjmujemy tylko osoby, które sprawdzą się w działaniu, lub będą pisały świetne notki na naszym blogu.

Czego więc oczekujemy od kandydatów i kandydatek? Zapału do pracy i chęci rozwoju w obszarze PR. Słomiany zapał źle widziany. Nie musisz nawet studiować Public Relations – zapewne będziesz ciekawym dopełnieniem naszej drużyny.

Spotkanie dla kandydatów odbędzie się 22 października br. o godz. 19:00 w sali nr 8 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. przy ul. Joliot- Curie 15 we Wrocławiu.

A już od czwartku, 15 października, wypatrujcie nas na korytarzu Instytutu Dziennikarstwa UWr. także w weekend. Pytajcie o wszystko co Was interesuje – o nasze projekty, wrodzone roztrzepanie prezeski, czy korzyści, jakie możecie odnieść dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu. Poznacie nas po zielonym M!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: