Ksero za zero?! Pewnie!!

Autorka – Aleksandra Kałdonek

W czasach kiedy kserowanie materiałów  jest zmorą niemal wszystkich studenckich portfeli, pomysł firmy ConnectMedia wydaje się być idealnym rozwiązaniem tego problemu.

ksero

Ksero w żartobliwym ujęciu

„Ksero za zero” to nowy, marketingowy koncept tej wrocławskiej firmy pozwalający na dotarcie do grupy docelowej, którą są studenci.  Oferuje darmowe kserowanie na papierze na którego odwrocie umieszczono reklamy. Klientami ConnectMedia są m.in. restauracje, puby, agencje pracy, banki czy firmy telekomunikacyjne. Taki sposób działania marketingowego obecny jest nie tylko we Wrocławiu  ale i w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku, gdzie ConnectMedia ma swoje punkty dystrybucji. Jest to korzystne rozwiązanie nie tylko dla młodych ludzi, ale i dla reklamodawców, którzy wg. pomysłodawców mogą dotrzeć w ten sposób do 450 000 młodych ludzi z najważniejszych uczelni w Polsce. Celem firmy jest zaistnienie reklamowanych marek w świadomości studentów. W dzisiejszych czasach, kiedy klienci są mało wrażliwi na różne typy działań reklamowych, trzeba szukać nowych rozwiązań. Takim właśnie jest Ksero za Zero. Dodajmy, że kserowane materiały są formą promocji, która będzie obecna dłużej w naszym codziennym życiu niż zwykła ulotka. Nie od razu są wyrzucane, a często trzymane długi czas, lub wymieniane. W taki sposób reklama staje się trwalsza. Warto spróbować, zwłaszcza kiedy nie musimy wydać na to ani grosza ;) Punkty w których można kserować za darmo we Wrocławiu znajdują się na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej, przy Wydziale Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na ul. Komandorskiej przy Uniwersytecie Ekonomicznym.

Reklamy

Komentarzy 10

 1. Coś pięknego – przyjemne z pożyt3ecznym. zwłaszcza, że studenci widzą oszczędnośc nawet w kiludziesięciu groszach :) a takie kserówki żyja własnym życiem – ja swoje chętnie oddaje studentom z roku niżej

  Gratuluję ConnectMedia tak prostego i łatwego w uzyciu pomyslu

 2. Rewelacyjny pomysł! Cóż za oszczędność naszych zaskórniaków! Popieram całą sobą! :D

 3. Brawo kałdon! :*

 4. Pomysł super, szkoda tylko, że takiego ksera nie ma u nas w instytucie DiKS’u =P

 5. Moim zdaniem bardzo jasno i wyraźnie sprecyzowana grupa docelowa w połączeniu z pozytywnym skojarzeniem wywołanym tym, że student nie będzie musiał oddać pieniędzy przeznaczonych na piwo na notatki stanowią o atrakcyjności pomysłu. Ale zastanawiam się kiedy całe przedsięwzięcie zostanie zniszczone przez „zielonych” :)

 6. Popieram Artura – pomysł przedni, ale co na to ekolodzy? Może wyjść tak sobie…

 7. noo to jest pomysł… nie dość że firma ConnectMedia czynnie i jawnie wspiera proces piractwa i okradania ludzi z ich dóbr to jeszcze sama na tym sobie przytnie trochę kasiorki… to jakby PASERSTWO XXI wieku… Polak to potrafi!!! sic!

 8. Obawiam się, że mogłabym przez przypadek wyrzucić taką kserówkę, sądząc że jest to tylko reklama. A wtedy ważne informacje odbite na odwrocie reklamy zaginą na wieki… ale pomijając ten argument na „nie” – pomysł jest dobry.

 9. Takie usługi od dłuższego czasu świadczy firma SULDUS

 10. Pomysł całkiem dobry tylko ciekawe czy znajdą się chętnie w postaci firm reklamujących się na takim papierze. Wiadomo każdy teraz tnie koszty, ale spróbować można.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: