Forum IAB2009–Punkt Zwrotny zakończone!

Autorka – Marta Dec

logo Forum IAB2009

„Punkt Zwrotny”, to myśl przewodnia Forum IAB2009, które odbyło się w dniach 4-5 listopada na terenie Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie. Na trzecią edycję Forum przybyło bagatela 840 gości (tak, jak organizatorzy wcześniej zakładali), z czego prawie czterdzieści osób stanowili dziennikarze, zarówno z mediów lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Konferencja trwała dwa dni… Pierwszy z nich poprowadzili światowi przedstawiciele rynku Internetowego, tacy jak: Norm Jonson, Mariola Essery, Matt Szymczyk, Claude Spasevski, Dean Donaldson i Christopher Billich. Natomiast gościem specjalnym był Etay Targan, światowy dyrygent, który w niekonwencjonalny sposób ukazał związek między sztuką dyrygowania i komunikacją (między muzykiem a audytorium).

Dzień drugi, to wykłady w ramach trzech bloków tematycznych: internetowego, marketingu-case study i marketingu internetowego.

Forum IAB to największa w Polsce konferencja internetowa. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 600 osób (i już wiemy, że ta ją „przebiła”). Organizatorem przedsięwzięcia, jak co roku był Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Całą relację można było obserwować na specjalnym kanale mikroblogowym oraz w telewizji internetowej. Tegorocznym patronat nad Forum IAB objęło Ministerstwo Gospodarki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: