Żółte karteczki- czyli agencja reklamowa w krzywym zwierciadle

Żółte karteczki

13 listopada  odbyła się premiera nowego interaktywnego serialu zatytułowanego „Żółte karteczki”. Jest to opowieść o pracy agencji reklamowej, przedstawionej w „krzywym zwierciadle”, za pomocą pacynkowych bohaterów.

Dotychczas światło dzienne ujrzało 5 odcinków serialu, premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy piątek. Jak zapewniają twórcy, pierwsza seria zaplanowana jest na 10 odcinków, a dalsza produkcja uzależniona jest od tego, jak serial spodoba się publiczności.

Prezentowany humor jest dość charakterystyczny dla branży reklamowej i nie przez wszystkich odbiorców może zostać dobrze odebrany. Produkcja serialu, mimo, że wygląda na niskobudżetową, sprawia bardzo profesjonalne wrażenie. Jest to efekt wykorzystania sprzętu wysokiej klasy, takiego jak kamera RED- za pomocą, której serial jest kręcony oraz lamp Kino Flo, używanych do oświetlenia.

Za produkcję serialu odpowiedzialna jest agencja SoInteractive. Jak zapewnia Agencja : Produkcja powstała wyłącznie na potrzeby SoInteractive – dla sympatyków, ludzi związanych z reklamą i ich rodzin, w celach rozrywkowych oraz edukacyjnych. Z pewnością jest to bardzo ciekawa inicjatywa przybliżenia specyfiki branży reklamowej szerszej publiczności, gdyż do tej pory środowisko związane z reklamą w Polsce postrzegane jest jako dość hermetyczne.

Serial można oglądać na kanale YouTube:
www.youtube.com/user/zoltekarteczki

Losy postaci serialu dostępne są na Facebook-u:
www.facebook.com/pages/Zolte-Karteczki/173434647218?ref=mfReklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: