Wrocław postawił na promocję w Internecie

Chcesz zostać jednym z wielu fanów Wrocławia i wiedzieć co ciekawego dzieje się w stolicy Dolnego Śląska? Nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się na portalu społecznościowym Facebook  i dodać oficjalny profil miasta do swojej grupy znajomych. Tym samym stać się jednym z ponad 1500 fanów Wrocławia.

Wrocław na portalu społecznościowym Facebook

Dlaczego właśnie Facebook? Po sukcesie oficjalnych profili  Wrocławia stworzonych na portalach tj. nasza-klasa i sledzik.pl przyszedł i czas na  najbardziej popularny serwis społecznościowy na świecie. Właśnie z tego powodu miasto postanowiło pójść o krok dalej i dotrzeć do większej grupy odbiorców. Jak wiadomo zaznajomionym w temacie, Facebook jest serwisem, który pozwala internautom kontaktować się ze znajomymi. Jest to tym bardziej interesujące, ponieważ Facebook odnotowuje ciągły przyrost użytkowników z Polski.

Czego ciekawego można  dowiedzieć się korzystając z profilu Wroclaw [Wroclove] ? Jak mówi Tadeusz Zdankiewicz, szef e-promocji z Wrocławskiego Urzędu Miejskiego:   Nie znajdziemy tu wiadomości o korkach czy opóźnieniach pociągów, ale np. o ciekawym koncercie czy ważnej dla miasta inwestycji. Na profilu tym znajdą się jedynie informacje ważne i ciekawe, które można będzie komentować i polecać znajomym. Urząd Miejski przygotował również niespodziankę na oficjalne otwarcie  profilu. Mianowicie można wziąć udział w quizie wiedzy o Wrocławiu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: