Drogi studencie: Oblałeś egzamin? Plusssz zwróci Ci pieniądze.

Na interesujący trik marketingowy wpadła firma Polski Lek, producent tabletek musujących Plusssz. Otóż zapewnia on zwrot kosztów studentom, którzy zdecydują się na zakup preparatu Plusssz Active i w konsekwencji nie zdadzą egzaminu. Aczkolwiek organizator całej akcji stawia jeden warunek – jest nim wgląd do indeksu.

Plusssz Active

Regulamin promocji, która odbywa się pod hasłem „Poprawki tylko u krawca” zastrzega, że do pozytywnego uznania reklamacji  musimy kupić 3 opakowania produktu Plusssz Active za 45 zł. Jeśli mimo zażywania preparatu wynik egzaminu w sesji zimowej będzie negatywny, przysługuje nam prawo ubiegania się o zwrot kosztów.

Jeśli zdecydujemy się złożyć wniosek reklamacyjny, to bezwzględnie musimy zachować paragon zakupu. Ma on zaświadczyć, że zakupu dokonaliśmy w trakcie trwania promocji, ale przed oblaniem egzaminu. Należy także dołączyć kserokopię indeksu z wpisaną oceną niedostateczną z egzaminu, a organizator zapewnia sobie prawo do wglądu w oryginał. Każdemu  przysługuje  zaledwie jedna reklamacja – przesłana w formie listu poleconego do 15 marca 2010 roku. Pomysłodawca akcji zapewnia zwrot kosztów przesyłki pocztowej. Razem  przysługuje nam 48,75 zł za zakup specyfiku oraz zwrot należności przeznaczonych na przesyłkę pocztową.

Podobną strategię marketingową co Plusssz stosuje również producent jogurtów Danone Activia, który zapewnia, że jeśli nie poczujemy działania Activii po regularnym spożywaniu jej przez 14 dni i nadal będziemy odczuwać problemy trawienne, Danone zwróci nam pieniądze. Oczywiście najpierw należy zapoznać się z regulaminem promocji, niestety odnośnik do niego na stronie internetowej producenta nie działa i jesteśmy pozbawieni takiej możliwości…

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. hoho! Activie kiedyś wypróbowałam – rzeczywiście oddali mi kasę. Nie miałam wtedy problemu, więc nie poczułam poprawy ;) no bo jak – z dobrego na lepsze?

    na plussssz sie nie skuszę bo jestem przesądna – zatrzymam paragon i w konsekwencji obleję to 48,5 zł wcale mnie nie pocieszy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: