Siódma edycja „PRaktykuj za granicą”!

Autor- Kamil Bałuk

Kilka dni temu rozpoczęła się siódma edycja konkursu dla studentów na strategię PR, „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez warszawski Instytut Monitorowania Mediów.

W konkursie trzeba przygotować strategię komunikowania Public Relations dla jednego z NGO’sów, co roku dla innego. Nagrodami są staże w prestiżowych europejskich agencjach PR. Wśród organizacji, dla których uczestnicy tworzyli już strategię znalazły się m.in.: Polska Akcja Humanitarna, Fundacja Komunikacji Społecznej, Amnesty International, WFF czy – w zeszłym roku – Fundacja Hospicyjna.
W bieżącej edycji głównym partnerem „PRaktykuj za granicą” jest „Akogo?”, fundacja niosąca pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu.
Do końca marca trwa wstępna rejestracja uczestników tej edycji konkursu, krokiem drugim (01.04.2010 – 6.05.2010) będzie nadsyłanie prac konkursowych przez 15 wybranych uczestników, a trzeci, finałowy etap (26.05.2010 – 28.05.2010), obejmie prezentację prac konkursowych przed jury w Warszawie. Zadania konkursowe już dostępne są na stronie www.instytut.com.pl/zadania2010

Polecamy i życzymy powodzenia!

edit (27.05.2010) Do finału przeszła nasza Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Magdalena Górnicka i choć nie wygrała to cieszymy się strasznie, że podium zostało obstawione Wrocławiankami! Wyniki tegorocznej edycji:

Pierwsze miejsce: Agata Porczyńska, Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

Drugie miejsce: Monika Witoń, Uniwersytet Wrocławski

Trzecie miejsce: Marta Kowalska, Uniwersytet Wrocławski

GRATULUJEMY!!!

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. serdecznie namawiam – w tamtym roku i Kamil i Magda Górnicka znalezli się w finale wiec dla chcacego nic trudnego! Wrocław mocno PRem stoi tylko trzeba do tego przysiasc.

    powodzenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: