Dni Podróżnika

Autorka- Ola Markiewicz

Przenieść się do  Ekwadoru, Nepalu czy na Wyspy Owcze nie wyjeżdżając z Wrocławia – niemożliwe? A jednak! Już w przyszłym tygodniu (2-4 marca) rusza kolejna edycja Dni Podróżnika organizowanych przez studencki Klub Podróżników BIT działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Dni Podróżnika

Dni Podróżnika to wydarzenie dla pasjonatek i pasjonatów podróżowania oraz osób, które interesują się kulturami i obyczajami innych narodów. Podczas wykładów połączonych z prezentacjami multimedialnymi zaproszeni goście opowiedzą m.in. o plemieniu Himba w Namibii Północnej, podróży samochodem po Azji i przysmakach lokalnych nad Bajkałem. Wszyscy podróżnicy-prelegenci będą relacjonować (jeden z nich bezpośrednio z Wysp Owczych…) to, co przeżyli na własnej skórze, a publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań.

Specjalni goście tej edycji imprezy to Bogusław Ogrodnik, pomysłodawca i wykonawca „Projektu 9000” oraz Jaś Mela. Obaj przekażą uczestnikom Dni Podróżnika wspomnienia ze swoich wypraw życia. Bogusław Ogrodnik dodatkowo zaprezentuje film o tym, jak osiągnął największą deniwelację, czyli odległość między najwyższym i najniższym punktem na danym terenie. W przypadku tego himalaisty i nurka było to aż 9000 metrów!

Wszystkie wykłady odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Szczegółowy program znajdziecie na stronie Klubu Podróżników: http://www.bit.ue.wroc.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: