PR dla przemysłu farmaceutycznego – czyli PSPR o tym jak komunikować bez bólu

Polskie Stowarzyszenie Public Relations (oddział dolnośląski) wysłał nam zaproszenie na swoje spotkanie.

23 marca br. o 17:30 w siedzibie Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego Alicja Hamkało, PR Manager Hasco Leku opowie o trudnościach i możliwościach pracy PR-owca na rynku Health Care. W drugiej części spotkania głos zabierze dr Karina Stasiuk-Krajewska z trochę innym, lecz niemniej ważnym tematem.

„Jak komunikować bez bólu, czyli o granicach prawa farmaceutycznego”.

Nie od dziś wiadomo, że rynek farmaceutyczny jest kuszący pod względem zarobków PR-owca, ale równie odpychający jeśli chodzi o ilość stresu i barier, które trzeba pokonać, aby dobrze wykonywać swoją pracę.

Mam nadzieję, że członkowie i członkinie Młodego PR zjawią się gromadnie na spotkaniu – może ktoś zechce przeprowadzić relację na blipie dla tych, którzy na emigracji w Warszawie?

Polecam kilka artykułów, aby przygotować się do zadawania pytań – gwarantuję Wam, że na uczelni nie spotkacie specjalisty od tej działki, więc korzystajcie.

http://www.epr.pl/healthcare-pr,studium-przypadku,1535,1.html

http://www.epr.pl/jak-reklamowac-leki-zgodnie-z-twardym-prawem,zdrowie,18428,1.html

http://www.proto.pl/raport_proto/info?itemId=61231&rob=Analiza_branzy_healthcare_PR_-_badanie_opinii_pracownikow_agencji_PR_i_firm_farmaceutycznych

Uniwersytet jako ośrodek myśli PR

W drugiej części spotkania dr Karina Stasiuk-Krajewska opowie o roli jaką odgrywa Uniwersytet w naszej branży. Nie można się nie zgodzić – w końcu co roku nasze studia kończy przynajmniej setka studentów chętnych do pracy. tutaj również zachęcam do dyskusji i dzielenia się przemyśleniami z naszych spotkań Stowarzyszeniowych.

i artykuł (+dyskusja), która może Was zainspirować: http://www.proto.pl/artykuly/info?itemId=72265&rob=Kinga_Kubiak__Czy_naprawde_jest_tak_rozowo?

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: