Jak monitorować Social Media? Szkolenie Anny Miotk już w piątek

Szkolenie poprowadzi Anna MiotkW piątek, 7 maja br. o 18:00 we Wrocławiu, w Sali Kameralnej Zachodniej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. odbędzie się długo wyczekiwane przez członków i członkinie Młodego PR szkolenie: „Jak mierzyć i oceniać efekty komunikacji w social media”.  Spotkanie odbędzie się  w ramach współpracy Młodego PR z NewsPointem, firmą zajmującą się monitorowaniem mediów.

Szkolenie jest otwarte dla wszystkich łaknących wiedzy tak samo mocno jak członkowie Stowarzyszenia Młody PR.

Swoją wiedzą podzieli się z nami ekspertka w dziedzinie mierzenia efektywności działań PR. Anna Miotk to dyrektor rozwoju biznesu w NetSprint.pl, gdzie odpowiada za rozwiązania monitoringu Internetu. Magister socjologii, obecnie przygotowuje rozprawę doktorską na temat pomiaru i oceny skuteczności PR na Uniwersytecie Warszawskim.  Autorka licznych publikacji w mediach branżowych i linkowanego przez nas bloga annamiotk.pl.

Szczegółowy program szkolenia:

 • Wprowadzenie
 • Założenia teoretyczne – modele pomiaru social media
 • Co pokazuje zaangażowanie użytkowników
 • Metody i techniki badawcze do pomiaru social media
 • Narzędzia wspierające pomiar social media (polskie)
 • Inne zastosowania systemu monitorowania internetu
 • Kto jest odbiorcą raportu z pomiaru w social media

Szybkie przypomnienie czasu i miejsca:

Szkolenie odbędzie się w piątek, 7 maja br. o 18:00 w Sali Kameralnej Zachodniej w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. przy ul. Joliot-Curie 15. Szkolenie będzie dotyczyło Technik monitorowania internetu. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Reklamy

Komentarze 3

 1. Haha pani z Warszawy sie spoznila, sorry ale godzine czekac na wyklad to porazka. Nie umiec zaplanowac czasu na dojazd – bezcenne.

  • Serdecznie przeprosiliśmy za spóźnienie. Na szczęście wiele z osób wykazało wyrozumiałość i wrócili o 19:00 do sali, aby uczestniczyć w szkoleniu. Jeszcze raz im dziękuję.

   Osoby, które zapisały się na testowanie monitoringu proszone są potem o podzielenie się wrażeniami. Prezentacja Anny Miotk już wkrótce na naszym blogu.

 2. […] Jutro we Wrocławiu ma swoje spotkanie Stowarzyszenie Młody PR – to, jak sami o sobie piszą, aktywni i kreatywni ludzie rozpoczynający karierę w branży public relations i prowadzący różnorodne projekty PR.  Obiecałam podzielić się z nimi swoją wiedzą na temat monitorowania komunikacji w internecie. Z ustaleń przed spotkaniem wyszło jednak, że warto szerzej ująć temat monitorowania i mierzenia social media – i tego ostatecznie będzie dotyczyła moja prezentacja. Więcej szczegółów na blogu Stowarzyszenia Młody PR. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: