Pomóżmy biednym dzieciom! KWIK w Filharmonii

KWIK, czyli Kameralną Wielką Improwizację Kabaretową tworzą dwa wrocławskie kabarety – Nic Nie Szkodzi i OTOoni. Formuła występu polega na odgrywaniu krótkich improwizowanych scenek.
Działająca od roku grupa humorem i polotem szybko zjednała sobie publiczność,  o czym świadczy wypełniona po brzegi sala w czasie każdego z występów. Podczas improwizacji może zdarzyć się wszystko. KWIKowcy są tylko narzędziem w rękach publiczności, która podaje wymyślne sugestie miejsca akcji, charakterystyki bohaterów czy teksty, które w czasie scenek mają paść. Każdy występ  pełen jest nieoczekiwanych zwrotów, nieprzewidzianych wpadek i zaskakujących pomysłów. Pewne jest w zasadzie tylko jedno – dobra zabawa.
Tym razem impreza skutkować będzie nie tylko niekontrolowanymi wybuchami śmiechu i zakwasami w obrębie szczęki,  bowiem cały dochód zostanie przeznaczony na remont zniszczonego w czasie wichury dachu Domu Dziecka w Krzydlinie Małej koło Wołowa. Więcej na temat całego przedsięwzięcia – http://www.dachdzieciom.pl . Choć grupy improwizujące są w Polsce nowością, wszystko wskazuje na to, że mogą okazać się wielkim hitem. Ta forma rozrywki przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kabaretu i teatru!
Chcesz wiedzieć więcej – wejdź na kwik.com.pl
Miejsce: Filharmonia Wrocławska
Data: 12.06.2010,  godzina: 19.00

Przedsprzedaż biletów:
-Blue Bar Cafe, pl. Solny 8/9
– Filharmonia Wrocławska, ul. Piłsudskiego 19
– OKIS, Rynek Ratusz 24

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. jedynie małym fakapem organizatorów było to, że nie powiedzieli o godzinnej aukcji obrazów przed występem kabaretu. Publiczność była zaskoczona, po pewnym czasie zniesmaczona i mocno znudzona.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: