Promuj Polskę w CNN International

Od lat słyszymy, że Polska nie umie się wypromować mimo, że ma 10 logotypów, a jej promocją zajmuje się 60 instytucji…  Narzekamy i narzekamy, a przecież możemy zrobić coś we własnym zakresie.  Zacznijmy od pomocy obcokrajowcom, szukającym Więziennej we Wrocławiu,  czy od powiedzenia dobrego słowa o naszym kraju/mieście na wycieczce w Grecji. Każda Polka czy Polak są PR-owcami naszego kraju i tego, co w nim najlepsze. Zróbmy tyle, co w naszej mocy, aby pokazać światu Polskę naszymi oczami! Poniżej pomysł CNNu:

Antonia Mortensen z CNN International namawia, aby przesyłać swoje filmy i zdjęcia poprzez platformę iReport. Najlepsze materiały zostaną wykorzystane podczas programu i-list pod koniec czerwca na antenie CNN International i na stronie internetowej iReport CNN.  Na temat programu i-list poświęconego Polsce możecie poczytać i podyskutować na forum Brief4Poland

Jestem pewna, że macie masę pomysłów na film o swoich małych ojczyznach, a może w czeluściach twardych dysków znajdziecie ciekawe zdjęcia i wideo obrazujące polskie obyczaje, kulturę i życie codzienne? Pokażcie, to, co kochacie w Polsce. Nie czekajcie na reklamy telewizyjne, na które nie macie wpływu. Tak jak na tę z 2007 roku:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: