Domowe sposoby na Mundial

Jeżeli twój mężczyzna w ostatnim czasie tępo wpatruje się w telewizor, kupuje hektolitry piwa,  na okrągło mówi o piłce nożnej, przy tym jest bardzo pobudzony, a jego oczy dziwnie świecą, oznacza to tylko jedno: twojemu ukochanemu dolega „mundialowe szaleństwo”.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to czas, kiedy większość mężczyzn na Ziemi jest nieobecnych duchem,  a ich zachowanie sprawia, że kobiety zaczynają się zastanawiać nad  wizytą u specjalisty lub adwokata. Nim podejmiesz jakiekolwiek kroki wypróbuj domowe sposoby na przetrwanie Mundialu.

Pierwszym sposobem jest BITWA. Potyczka ta to starcie charakterów, w której wygrywa silniejszy. Sposób ten opiewa nierzadko w pot i łzy.  Jest to trudna taktyka tylko dla twardych „zawodników”.  Pamiętaj, że twój „misiu” jest pod wpływem czegoś, czego zdrowy, kobiecy umysł nie jest w stanie pojąć. Nie dziw się, gdy on wybierze oglądanie meczu, zamiast wypadu z tobą na zakupy  czy do mamusi.  Sposób ten ma kilka wad. Po  pierwsze możesz doprowadzić to całkowitego rozpadu związku. Mężczyzna w tym okresie jest nadpobudliwy oraz zdolny do wszystkiego, ponieważ pokusa oglądnięcia tych dziewięćdziesięciu minut meczu jest silniejsza od niego. Drugim minusem wykorzystania tego sposobu podczas Mundialu jest przeobrażenie na stałe mężczyzny w twór „mężczyzno podobny”.

Drugim sposobem jest WSPÓŁUCZESTNICTWO.  Efektem przyjęcia tej taktyki będzie zaciśnięcie więzów między wami. On będzie miał  wiernego kompana, z którym będzie  mógł przeżywać każdego gola, ty będziesz miała go na oku. WSPÓŁUCZESTICTWO  wymaga jednak wiele poświęcenia, cierpliwości oraz umiejętności analitycznego myślenia.
Bo  kto o zdrowych zmysłach jest w stanie  pojąć o co chodzi w spalonym? Wad tej taktyki jest kilka. On pochwali się kolegom, że jego kobieta lubi piłkę nożną i będzie zabierał cię na  wspólne oglądanie meczy. Co gorsza, możesz przez przypadek polubić ten sport, czego mogą nie zrozumieć twoje koleżanki.

CZAS WOLNY to ostatni z domowych sposobów przeżycia tego okresu. Pomyśl, Mundial sprawił, że świat przypomina ten z  filmu „Seksmisja” Machulskiego. Praktycznie nie ma mężczyzn, a gdy są obecni to nie pamiętają o bożym świecie.  Jest to zatem idealna sytuacja by nadrobić zaległości związane z brakiem czasu na spotkania z koleżankami, wypady  na zakupy czy do SPA.  Musisz pamiętać tylko o tym, by Mistrzostwa Świata nie poprzedziło jakieś wydarzenie, które może drastycznie uszczuplić budżet domowy.  Wtedy bowiem z wszystkich twoich planów nici.

Zastosowanie  tych sposobów nie daje 100% gwarancji.  Trzeba pamiętać, że żaden z nich nie został wcześniej przebadany. W tej sytuacji jednak, co nam kobietom, pozostaje począć? Jeżeli nie zdecydujesz się na  użycie którykolwiek z proponowanych sposobów, możesz jedynie czekać cierpliwie na zakończenie mistrzostw. Pamiętaj jednak, że za dwa lata ta sytuacja może się powtórzyć, przy okazji Euro 2012.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: