Aktywny Wrocław

Już w ten piątek rusza akcja Tydzień Ruchu, której celem jest promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz namawianie mieszkańców Wrocławia do wyjścia z domu i spędzania wolnego czasu nie koniecznie przed telewizorem.

W związku z tym, tydzień ten będzie wybrzmiewał pod hasłem „Rusz się Misiu”, a bogaty w różnego rodzaju rozrywki, program, będzie zachęcał do aktywnego odpoczynku. Organizatorzy zadbali nie tylko o to, aby każdy mógł się zdrowo zmęczyć przy różnego rodzaju ćwiczeniach i grach sprawnościowych, ale także zapewnili relaks (aktywny oczywiście), któremu można się oddać korzystając z warsztatów tanecznych i nie tylko. Pełny program Tygodnia Ruchu znajdziecie na stronie: wroclawianienapolanie.pl

Akcja odbędzie się w dniach 10 – 19 września, a ja już teraz namawiam Was do uczestnictwa w uroczystej inauguracji, która rozpocznie się w Rynku, pierwszego dnia Tygodnia Ruchu (tj. 10.09.2010r.) od godz. 10.30.

Tydzień Ruchu odbywa się w ramach kampanii „Wrocławianie na polanie”, realizowanej przez CIRS – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju.

źródło: wrocław.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: