Sportowe Mikołajki w Hali Orbita

Jedenastego grudnia w Hali Orbita, przed meczem siatkarek Impelu Gwardii Wrocław z Organiką Budowlanymi Łódź odbyły się Sportowe Mikołajki. Najwięcej powodów do radości z okazji inauguracji siatkarskiego sezonu w stolicy Dolnego Śląska mieli najmłodsi sympatycy tej dyscypliny sportu.

Siatkarki i klub Impel Gwardia Wrocław tradycyjnie już przygotowali dla swoich fanów Sportowe Mikołajki, czyli dobrą zabawę, liczne konkursy oraz atrakcyjne nagrody dla najmłodszej części publiczności.. Dzieci i młodzież do lat osiemnastu otrzymały przywilej bezpłatnego wstępu na zawody. Oprócz Świętego Mikołaja rozdającego prezenty, dzieci zabawiał również „Komisarz Lew”, oficjalna maskotka Dolnośląskiej Policji. Dzięki temu rodzice mogli być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Świetnie wypadł również występ dziecięcej grupy tanecznej w strojach Mikołajów. Do wysokiego poziomu organizacyjnego dostosowały się także klubowe cheerleaderki.

Działacze Gwardii nie zapomnieli też o nieco starszych kibicach. Dla nich wcześniej były organizowane konkursy, w których oprócz pojedynczych biletów na sobotni mecz, można było wygrać np. darmowe wejściówki na wszystkie mecze siatkarek w sezonie 2010/2011. W pytaniach konkursowych należało popisać się wiedzą o klubie i zawodniczkach wrocławskiej drużyny.

Takie działania PR-owskie mają spowodować, żeby zawsze na meczach Gwardii Wrocław gościł komplet publiczności, tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu sezonu 2010/2011. W poprzednich latach problemy z wysoką frekwencją na trybunach były sporym problemem działaczy Impelu Gwardii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: